Centrum


Majitel firmy Kringle Candle, Michael James Kittredge, je původním majitelem a zakladatelem známé značky Yankee Candle. Tuto firmu založil v roce 1969 a v roce 1998 prodal 90% podílu této prosperující firmy. Po několika letech se ovšem společně se synem Mickem stali zakladateli nové značky svíček a vosků s názvem Kringle Candle. Vosky a svíčky Kringle Candle vynikají intenzivní, ale zároveň příjemnou a vzdušnou vůní. Za povšimnutí stojí také zajímavý design výrobků, které jsou opravdovým ztělesněním jemnosti a elegance s důrazem na kvalitu. Sortiment excelentní značky zahrnuje vonné interiérové svíčky, čajové svíčky, vosky do aromalamp.

  • Čisté linie svíček Kringle Candle
  • Bílé vosky
  • 2-knoté svíčky (velké a střední)

Proč bílá barva vosku?
Jednoduše proto, že se hodí do jakéhokoliv prostoru. Díky jejich eleganci se bílé svíčky Kringle Candle hodí do moderně, tradičně zařízeného interiéru. A navíc, každá svíčka Kringle Candle naplní na dlouhé chvílé váš domov autentickou vůní.

Proč 2 knoty?
Velké a střední svíčky Kringle Candle mají 2 knoty kvůli rychlejšímu rozehřátí vosků a intenzivnějšímu provonění autentické vůně.

Kringle Candle myslí ekologicky.
Značka Kringle Candle používá pro svoje produkty odolné sklo, které je vhodné do mikrovlné trouby a do myčky na nádobí. Pokud chcete vyndat ze sklenice zbytky vosku, tak doporučujeme tzv. "mrazničkovou metodu". Experimentujte a bavte sa opakovaným používaním sklenic na potraviny nebo různých drobností. Absolutné žádné olovo není součástní knotů ani jiných částí svíček Kringle Candle.